T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Manisa İl Sağlık Müdürlüğü Alaşehir Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Manisa İl Sağlık Müdürlüğü Alaşehir Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

E-Nabız sistemi ile tüm tedavi süreçlerinizi takip edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 08/07/2018

E-NABIZ_1.png

E-NABIZ NEDİR?

e-Nabız sağlık kuruluşlarından toplanan sağlık verilerine vatandaşların ve sağlık profesyonellerinin internet ve mobil cihazlar üzerinden erişebilecekleri bir uygulamadır. Muayene, tetkik ve tedavilerinizin nerede yapıldığına bakılmaksızın, tüm sağlık bilgilerinizi yönetebildiğiniz, tıbbi özgeçmişinize tek bir yerden ulaşabildiğiniz bir kişisel sağlık kaydı sistemidir.

Bizzat sizin verdiğiniz, süresi ve sınırı belirlenmiş yetki çerçevesinde sağlık kayıtlarınızın hekimlerce değerlendirilebildiği, böylelikle teşhis ve tedavi sürecinin kalitesini ve hızını artıran, sizinle hekiminiz arasında güçlü bir iletişim ağının kurulmasını sağlayan, internet üzerinden güvenli bir şekilde erişebildiğiniz dünyanın en geniş ve en kapsamlı sağlık bilişim alt yapısıdır.

E-Nabız sistemine Alaşehir Devlet Hastanesi olarak tam entegre hizmet vermekteyiz. Hastanemize muayene için başvurduğunuz hekime, başka bir hastanede gördüğünüz tedavi işlemleri ve radyoloji görüntülerini görmesini kolayca sağlayabilirsiniz. Ayrıca başka bir hastaneye gittiğinizde de hastanemizde gördüğünüz tüm işlemlerin aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

E Nabız sistemi sayesinde artık tedavi geçmişinizi sürekli kontrol edebilir ve yapacağınız doktor görüşmelerinde tedavi geçmişinizi doktorunuza gösterebilirsiniz. Tıbbı geçmişinizin kayıtlarına ulaşabilmeniz sayesinde yeni test ve tetkikler gibi işlemlerle uğraşmak durumunda da kalmazsınız. Bu sayede tedavi süreciniz çok daha hızlı bir şekilde başlar ve çok daha hızlı sonuçlar alabilirsiniz.

Bilgisayarınızda, tabletinizde ve akıllı telefonlarda bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

E-NABIZ SİSTEMİ GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN!