T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Manisa İl Sağlık Müdürlüğü Alaşehir Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Manisa İl Sağlık Müdürlüğü Alaşehir Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Nasıl Muayene Olurum

Güncelleme Tarihi: 25/01/2019


HASTANEMİZ POLİKLİNİKLERİNE KAYIT İŞLEMLERİ T.C. KİMLİK NUMARASI GİRİLMEDEN YAPILAMAMAKTADIR. LÜTFEN HASTANEMİZE GELİRKEN T.C KİMLİK NUMARALI KİMLİK KARTI İLE MÜRACAAT EDİNİZ.

SGK:

SGK (Bag-Kur-Emekli Sandigi – SSK – Kamu Personeli ) saglik yardimlarindan yararlandirilan kisilerin Hastanemize müracaati asamasinda nüfus cüzdani, sürücü belgesi, evlenme cüzdani, pasaport veya verilmis ise SGK saglik karti belgelerinden biri ile kimlik tespiti yapilacaktir.

T.C. kimlik numarasi olan nüfus cüzdani ile müracaat eden SGK mensubu kisilerin saglik yardimlarindan yararlanma hakkinin olup olmadiginin tespiti için Sosyal Güvenlik Kurumu bilgi islem sistemi (MEDULA) üzerinden T.C kimlik numarasi ile hasta takip numarasi/provizyon alinmasi zorunludur.
 

SSK YURTDISI SIGORTALILARI:

Yabanci ülkelerle yapilan sosyal güvenlik sözlesmeleri kapsaminda SGK saglik yardimlarindan yararlandirilan ve Sosyal Güvenlik Il Müdürlüklerince düzenlenmis ve onaylanmis “Sosyal Güvenlik Sözlesmesine Göre Saglik Yardim Belgesi”nin fotokopisi alinmak kaydiyla islem yapilir. Üzerinde geçerlilik süresi belirtilen saglik yardim belgesi ile belirtilen tarihler arasinda verilen tedavi hizmetlerini karsilar.

T.C. kimlik numarasi olan nüfus cüzdani ile birlikte müracaat edilmelidir.
 

GAZILER:

SGK KAPSAMINDA
 

MUHTAÇ ERBAS ve ER AILELERI:

SGK KAPSAMINDA
 

Özel Banka Çalisanlari kendileri ve yakinlari

Er ve Erbaslar

ÜCRETLİ HASTA
Ücretli hasta iseniz muayene ücretini veya yatış avansını yatırarak işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Hastanemizde göreceğiniz tüm tıbbi hizmetler karşılığında ödemelerinizi makbuz/yazarkasa fişi karşılığında yapmalı ve işlemleriniz tamamlanıncaya kadar da bu makbuzları/ fişleri saklamalısınız.